AMAZON - Zırhlı Araç

Çok Amaçlı Zırhlı Araç

AMAZON

Yolcularına mayın, balistik ve el yapımı patlayıcılara karşı yüksek koruma sağlayan Amazon, 7 kişilik taşıma kapasitesine sahip.

AMAZON (4x4)

Amazon ; mayın, balistik ve el yapımı patlayıcılara karşı yüksek koruma seviyesi ve 7 kişilik taşıma kapasitesinin yanı sıra yüksek manevra kabiliyetine sahip olan, otomatik yangın söndürme sistemi, merkezi lastik şişirme özelliği, patlak yol gider lastik özelliği, arka görüş kamerası, karartma ve kamuflaj ışığı gibi özellikler sunuyor.


AMAZON UKS (4x4)

AMAZON 4x4 Çok Amaçlı Zırhlı Araç / Uzaktan Kumanda Sistemli, BMC’nin insansız, uzaktan kumanda ile kullanılabilme özelliğine sahip zırhlı aracıdır.

Meskûn mahal ve asimetrik savaş ortamları için özel olarak geliştirilmiş olan araç BMC’nin yenilikçi teknolojileri ile hayata geçirdiği özel proje olarak dikkat çekmektedir.

AMAZON’un tüm özelliklerinin uzaktan gerçek zamanlı kullanılmasına imkân sağlayan araç, bu kabiliyetlerin yanı sıra standart olarak LOS şartlarda 5 km, yerleşim alanları içerisinde 1 km yarıçap dâhilinde kullanılabiliyor.

Endüstriyel, tarımsal ve ticari taşıt uygulamaları için yüksek kaliteli, çevre dostu ve verimli motorlarda öncüyüz.

Orhan Motor, güçlü ve yenilikçilik kültürünün simgesidir. 620 kW'a kadar olan güç aralığında bağımsız bir dizel, gaz ve elektrikli motor tedarikçisi olarak, yarının ihtiyaçları olan teknolojileri geliştiriyoruz.