Hakkımızda

Başarının sırrını biz biliyoruz...

Hakkımızda

"Orhan Motor" Güvenin Adresi

ORHAN MOTOR TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ., DEUTZ marka motorlar ve birçok endüstriyel uygulama ile ilgili yaklaşık 30 yıllık deneyimi ile 1990 yılından buyana alanında hizmet vermektedir.

Firmamız, yedek parça tedariği ve garanti kapsamındaki motorların satış sonrası hizmetleri konusunda DEUTZ’ nin gözde yetkili bayilerinden birisi olup aynı zamanda DEUTZ tarafından üretilen yeni motor satışlarını da gerçekleştirmektedir.

ORHAN MOTOR TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ., müşteri portföyünü her geçen gün geliştirmektedir. Bu bağlamda ülkemizin tüm özel ve resmi kuruluşlarına geniş yedek parça yelpazesi, yerinde servis hizmeti, donanımlı atölyesi, eğitimli personeli ve fiyat cazibesiyle destek vermeye devam etmektedir.

Orhan Motor
Savunma Sanayi Zırhlı Araç Kirpi Akrep Personel Taşıtı Jeneratör Motorları

1990 yılından bu yana yaklaşık 30 yıldır ihtiyacınıza dönük gerekli tüm hizleri en hızlı şekilde size sunuyoruz.

Savunma sanayi alanında zırhlı araç, kirpi, akrep, personel taşıtı ve jeneratör motorları üretiminde öncü firmalardan biri olan Orhan Motor geçmişten günümüze sizlere hizmet sunmaktadur.

Vizyonumuz

Kalitede öncü, iş deneyimi ve verdiği hizmetle alanında en iyi olmak.

Misyonumuz

Müşteri odaklı kaliteli hizmet sunarak, ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap verebilen, alanında farklı ve ayrıcalıklı hissettiren bir firma olmak.

Endüstriyel, tarımsal ve ticari taşıt uygulamaları için yüksek kaliteli, çevre dostu ve verimli motorlarda öncüyüz.

Orhan Motor, güçlü ve yenilikçilik kültürünün simgesidir. 620 kW'a kadar olan güç aralığında bağımsız bir dizel, gaz ve elektrikli motor tedarikçisi olarak, yarının ihtiyaçları olan teknolojileri geliştiriyoruz.